Christmas-costumes.ukr

Новорічні костюми

Бороди Діда Мороза
Новорічні костюми Діда Мороза та Снігуроньки

Купити костюм Діда Мороза і Снігуроньки якісно, ​​недорого, великі і якісні бороди і перуки дешево. Аксесуари для новорічних костюмів, - мішок і рукавиці Діда мороза, коси Снігуроньки. А також можна замовити новорічні костюми та аксесуари за індивідуальними розмірами.


Детальніше в рубриці НОВОРІЧНІ КОСТЮМИ


Питання

Якщо у вас виникли питання або побажання напишіть на пошту atelielux@mail.ru або залиште коментар на одній зі сторінок, я обов'язково розгляну Ваше прохання або пропозицію.

Конкурси та розпродаж

безкоштовні призи та подарунки

У рубриці розпродажі, можуть виставлятися потрібні і цікаві речі, одяг, хутро або аксесуари за низькими цінами.

У рубриці конкурси будуть публікуватися конкурси. Беручи участь в конкурсах Ви отримаєте можливість виграти цінні призи - безкоштовно!

Знижки та допомогу


Кожен може розраховувати на знижки на костюми Діда Мороза та Снігуроньки.
Про умови знижки Ви можете дізнатися в особистому листуванні.

А також:

Якщо хто-небудь знайде дешевший костюм в інтернеті, за дешевшою ціною, повідомте будь ласка адреса в інтернеті і я постараюся зробити для Вас ціну ще дешевше.

А також право безкоштовної реклами на сайті


Кожен Дід Мороз Снігуронька може отримати додатково замовників зі сторінок сайту - безкоштовно розмістивши свою рекламу .

Напишіть про себе, розкажіть про послуги, як Ви вітаєте з фотографіями і відео використовуючи логотип сайту, щоб до Вас могли звернутися ті кому потрібен Дід Мороз і Снігуронька.Комментариев нет:

Отправить комментарий